Stalo etiketas

Kaip valgomi saldieji patiekalai?

saldieji patiekalai - kaip pagal etiketą yra valgomi desertai

Saldumynų valgymo etiketas

Tortai, pyragai ir bandelės

patiekiami supjaustyti, į lėkšteles jie dedami mentele, žnyplėmis ar didele šakute. Pyragaičiai valgomi specialia šakute arba šaukšteliu. Kietus, trapius pyragaičius galima valgyti rankomis arba mažu peiliu ir šakute. Iš popierinės skrotelės pyragaičiai neišimami, valgomi tiesiai iš jų rankomis. Riestainio gabalai, maži riestainiai, trapūs pyragaičiai ir kiti trapūs kepiniai laužomi po mažą gabalėlį ir valgomi rankomis. Bandelės su kremo ar uogienės įdaru, kavos bandelės ir pan. taip pat valgomos rankomis.

Saldainiai

imami rankomis, prie šventinio stalo jie išvyniojami savo lėkštėje.

Uogienė, medus, saldi užtepėlė

šaukštu įsidedamą į savo lėkštę ar į specialią lėkštelę, tada savo peiliu tepama ant duonos arba šaukšteliu įsidedamą į arbatą.

Apie autorių

etiketas

Nesvarbu, ar tai būtų darbo vieta, ar socialinė aplinka, ar net bendravimas internete, gero etiketo praktikavimas gali turėti teigiamos įtakos mūsų santykiams, bendravimui ir bendrai gerovei. Ši svetainė suteikia galimybę mokytis ir tobulėti visose etiketo srityse - nuo pagrindinių manierų, tokių kaip "prašau" ir "ačiū", iki sudėtingesnių klausimų, pavyzdžiui, kultūrinių skirtumų ir sudėtingų situacijų sprendimo.

Taigi, jei jums įdomu, koks yra etiketo vaidmuo šiuolaikiniame pasaulyje, ir norite pagerinti savo elgesį bei bendravimą su kitais, prisijunkite prie mūsų šioje tyrinėjimų ir atradimų kelionėje. Sugrąžinkime "etiketo" reikšmę ir paverskime jį kertiniu mūsų bendravimo ir santykių akmeniu.

Komentarai

Komentuoti