Bendravimo etiketas

Oficialus atsakymas į kvietimą

oficialus atsakymas į kvietimą

Į kvietimą raštu reikia atsakyti nedelsiant. Šeimininkai turi viską suplanuoti, todėl kuo greičiau jie gaus atsakymą, tuo jiems bus lengviau. Stenkitės į kvietimą atsakyti per kelias dienas. Jei dar nežinot, jei abejojat, vis tiek praneškite, gal šeimininkams ši žinutė bus naudinga.

Tyla – gera byla, tačiau šeimininkas gali apie jus susidaryti nekokį įspūdį; dar pamanys, kad riečiat nosį, kad jo vaišės jums per prastos. Kad šeimininkai taip nemanytų, atsakykit nedelsdami, nes tylėti nemandagu. Verčiau draugiškai pasakyti “ne”, negu šeimininką vedžioti už nosies ir tik išvakarėse pranešti, kad jūsų nelauktų.

Už kvietimą galima padėkoti telefonu, faksu  ar pasiųsti laišką. Tiesą sakant, dideliam pasiruošimo šurmuly telefono skambutis gali ir pasimiršti, o laiškas ar faksas – pernelyg oficialu. Kita vertus laiškas gali ir neateiti. Tad geriausia paskambinti, padėkoti už kvietimą, o paskui dar nusiųsti žinutę, kad tikrai atvyksite.

Apie autorių

etiketas

Nesvarbu, ar tai būtų darbo vieta, ar socialinė aplinka, ar net bendravimas internete, gero etiketo praktikavimas gali turėti teigiamos įtakos mūsų santykiams, bendravimui ir bendrai gerovei. Ši svetainė suteikia galimybę mokytis ir tobulėti visose etiketo srityse - nuo pagrindinių manierų, tokių kaip "prašau" ir "ačiū", iki sudėtingesnių klausimų, pavyzdžiui, kultūrinių skirtumų ir sudėtingų situacijų sprendimo.

Taigi, jei jums įdomu, koks yra etiketo vaidmuo šiuolaikiniame pasaulyje, ir norite pagerinti savo elgesį bei bendravimą su kitais, prisijunkite prie mūsų šioje tyrinėjimų ir atradimų kelionėje. Sugrąžinkime "etiketo" reikšmę ir paverskime jį kertiniu mūsų bendravimo ir santykių akmeniu.

Komentarai

Komentuoti